Hakkımızda

Ege Ağız ve Diş sağlığı Kliniği olarak biz,

Gülümsetmeyi seviyoruz ☺ 

Ailemizin bireyleri olarak gördüğümüz hastalarımızın sağlıkla, keyifle, dişlerini saklamadan, doya doya gülmelerini sağlamayı amaçlıyoruz. 

Neler yapıyoruz? 
Vizyon ve Misyonumuz

24 yıldır mesleğimizi, güncel teknolojik gelişmeleri takip ederek, bizce hekimliğin en önemli nosyonu olan etik değerlere bağlı kalarak, hastalarımıza sunacağımız tedavilerde doğala ve doğaya saygılı bir yaklaşım benimseyerek profesyonelce, keyifle, aşkla yapıyoruz.

Çocuk hastalarımıza diş tedavilerini ve diş hekimi kontrollerini mutlu bir aktivite olarak sevdirmeyi amaçlarız. Çocuk- diş hekimi ve aile arasında kurulacak sevgi, saygı ve güven bağına çok önem veririz ki bu ömür boyu sürecek bir bağdır. 

Çocuklarımızın ağız ve diş sağlığını koruyucu tedaviler, beslenme düzenlenmesi, ağız hijyeni eğitimi ve önleyici ortodontik tedaviler ile ağız ve diş sağlığında kalıcı bir etki yaratmayı amaçlarız. 

Siz değerli hastalarımızın tavsiyeleri ile giderek büyüyen bir aile olduğumuzun bilincindeyiz. 

Her biri ayrı bir değer olan ve kendi uzmanlık alanlarında başarılı profesyonellerden oluşan ekibimiz güncel teknolojik ekipman ve malzemeleri kullanarak dijital ve biyomimetik diş hekimliği uygulamaları ile uluslararası standartta diş hekimliği hizmeti vermektedir.

Kısaca Ege Diş Kliniği olarak çok severek yaptığımız diş hekimliği mesleğinde 24 yıllık tecrübemizle çocuklar, gençler ve ailelerin ağız sağlığı için anlamlı bir fark yaratmayı ve sizi ve sevdiklerinizi sağlıkla ve keyifle gülümsetmeyi hedefliyoruz.